Головна
>
Новини
>

Кого слухати на онлайн концертах Am I Jazz? INWARD

Кого слухати на онлайн концертах Am I Jazz? INWARD

Фестиваль афро-американської та імпровізаційної музики Am I Jazz? святкує своє 5-річчя. Цього року фестиваль концентрується на локальній сцені та презентує проєкти, що позбавлені належної уваги.

25 листопада фестиваль транслюватиме наживо з клубу Closer виступ Dennis Adu Big Band. Музиканти виконають програму з аранжувань оригінальних п’єс учасників оркестру. 26 та 27 листопада відбудуться концерти важливих постатей українського авангарду: Ігоря Цимбровського та Світлани Няньо.

Також відбудуться прем’єри двох експериментальних дуетів, створених спеціально для фестивалю: медіа артист Геогрій Потопальский (UN) з контрабасисткою Крістіною Кірік (28.11), та електронний продюсер Дмитро Авксентьєв (Koloah, Voin Oruwu) з трубачем Деннісом Аду(29.11). Усі концерти розпочинатимуться о 21:15 на Youtube каналі Am I Jazz?

Нагадаємо, 11-15 листопада пройшла перша частина фестивалю. Там Am I Jazz? представив шоукейси гуртів Dennis Adu Quintet, Yuriy Seredin Quartet, Danylo Vinarikov Ensemble, IMAGOjazz та Marevo для міжнародної аудиторії. Усі записи можна переглянути тут.

Фестиваль Am I Jazz Inward відбувається за підтримки Українського культурного фонду.


Читайте також про шоукейси першої частини фестивалю Am I Jazz?2020

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024
Новини
Що слухала команда Ліруму в березні
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024