Головна
>
Музика
>

Український електронний дует Artbat та діджейка Miss Monique виступлять на Coachella-2024

Український електронний дует Artbat та діджейка Miss Monique виступлять на Coachella-2024

17 січня музичний фестиваль Coachella опублікував лайнап 2024 року. Цьогоріч анонсовано виступ двох українських виконавців — електронного дуету Artbat і діджейки Miss Monique.

Artbat — український електронний дует, заснований у 2014 році Артуром Кривенком та Віталієм Лимаренком. У 2019 році Artbat виграв нагороду в номінації «Прорив року» на одній з найпрестижніших премій у світі електронної музики DJ Awards. Також вони стали лідерами продажів на Beatport та отримали звання Stars of the Year від журналу Mixmag.

Miss Monique (Олеся Аркуша) — діджейка й саунд-продюсерка з Києва, яка почала займатися музикою в 2011 році. Тепер Олеся — власниця прогресив-хаус лейблу Siona Records. Трек Miss Moniqie Way of the Wind посів 14 місце серед найкращих прогресив-хаус-пісень 2021 року. Її стріми на YouTube збирають мільйони переглядів.

24 серпня 2022 року, до Дня Незалежності України, Artbat, Miss Monique та інші українські виконавці виступили з благодійним рейв-концертом у Вільнюсі. Під час виступу вони зібрали понад 1 мільйон гривень, які були використані для евакуації українців з лінії фронту та надання гуманітарної допомоги постраждалим від війни.


Coachella — триденний музичний фестиваль, заснований в 1999 році. Це один з найбільших, найвідоміших і найбільш прибуткових музичних фестивалів у Сполучених Штатах. У 2022 році за один день подію відвідало 125 тисяч людей, а квитки на перші вихідні фестивалю були продані за 75 хвилин. Проводять його традиційно в місті Індіо, штат Каліфорнія. 

Цьогоріч фестиваль відбудеться у два вікенди: з 12 по 14 квітня та із 19 по 21 квітня.


Читайте також: У Києві відбудеться Підсумковий Зорепад Релізів та вручення «Золотої Зорі Лірум»

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024