Головна
>
LP
>

Дніпровський проект Banned Society презентував альбом

Дніпровський проект Banned Society презентував альбом

Вчора, 22 березня, гурт Banned Society презентував платівку Candy. Вона доступна також на Apple Music, Deezer, Spotify та Google Play.

Гурт Banned Society створений Дімою Мальцевим. За його задумом в записі кожного треку взяли участь різні музиканти, серед яких: Сергій Коваленко (дарбука), Андрій Попов (гітара), Сергій Бочкарьов (вокал), Turbo D (перкусія), Marzena Slowik (вокал), Міша Бірченко (барабани), Casey Sherman (вокал), Анна Ларіна (вокал) та Monotonne (синти). Запис платівки відбувався на студії Hi_5.

«Ми писали їх [треки] і дистанційно, і на зборах. Щоб працювати з Мішою Бірченко я завжди приїжджав у Київ. Marzena Slowik живе у Польщі, тому вокал для Bike Thief вона записувала віддалено, інші треки ми писали з нею у мене вдома, коли я жив у Вроцлаві. З Casey, Аньою та Monotonne ми збирались вже у Дніпрі і писали як могли, — розповідає Діма Мальцев. — Моя задача в альбомі Candy — це рішення, як зробити так, щоб ці дуже різні, але індивідуально круті ідеї разом звучали цілісно та не втратили офігенності».

Інформації про живі презентації наразі не було.

Нагадаємо, що минулого року ми писали про дебютний міні-альбом проекту.

Фото: Facebook/Max Chichinskiy

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024
Новини
Що слухала команда Ліруму в березні
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024