Головна
>
Новини
>

Blake Maloka презентували сингл, спродюсований Петром Чернявським

Blake Maloka презентували сингл, спродюсований Петром Чернявським

Сьогодні, 21 грудня, гурт Blake Maloka презентував подвійний сингл Blaker than Black. Реліз складається з двох композицій – The Party’s Over та Dazzle In The Dark.

Сингл Blaker than Black – це перший результат співпраці гурту з саундпродюсером Петром Чернявським (Океан Ельзи, Peter And The Wolves).

«Цей реліз готувався довго і ретельно, мені не дуже просто про нього говорити, тому що ця музика і цей звук стали відображенням моїх думок. Maloka – об’єднання людей, які творять і живуть за своїми правилами в контексті світового мистецтва, причому не тільки музичного. Зайві ноти і багатослів’я у них, на щастя, не в пошані. Очевидні рішення – теж. Натомість, в їхній англійській можна розібрати слова і вона звучить не “притягнутою за вуха”. Замість вкрадливого звучання, властивого раннім роботам, відчувається об’єм і розмах, можливо, не надто властиві нашому часу і місцю, але такі, що пасують фактурі та енергетиці цих пісень. Cподіваюсь, треки з Blaker than Black мандруватимуть не менше за їхніх творців, яких і без того не застанеш у рідному місті. Якщо вони не розчиняться в різномовному натовпі, то, принаймні, в будь-якій країні будуть як вдома», – говорить Петро Чернявський.

Blake Maloka донедавна були відомі як Black Maloka і запам’ятались зйомками лайвів у незвичних локаціях (наприклад, у Музеї Тараса Шевченко чи Будинку художника). Зміну назви гурту вони пояснюють так: «Для нас це більше, ніж дві букви. Blake Maloka звучить більш абстрактно і універсально. Ми втомились від медійності слова “black”. Чорний колір більше не асоціюється з протестом і втратив свій контркультурний меседж».

Нагадаємо, що нещодавно гурт Петра Чернявського Peter and the Wolves презентував дебютний кліп.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024