Головна
>
Новини
>

Blake Maloka презентували сингл, спродюсований Петром Чернявським

Blake Maloka презентували сингл, спродюсований Петром Чернявським

Сьогодні, 21 грудня, гурт Blake Maloka презентував подвійний сингл Blaker than Black. Реліз складається з двох композицій – The Party’s Over та Dazzle In The Dark.

Сингл Blaker than Black – це перший результат співпраці гурту з саундпродюсером Петром Чернявським (Океан Ельзи, Peter And The Wolves).

«Цей реліз готувався довго і ретельно, мені не дуже просто про нього говорити, тому що ця музика і цей звук стали відображенням моїх думок. Maloka – об’єднання людей, які творять і живуть за своїми правилами в контексті світового мистецтва, причому не тільки музичного. Зайві ноти і багатослів’я у них, на щастя, не в пошані. Очевидні рішення – теж. Натомість, в їхній англійській можна розібрати слова і вона звучить не “притягнутою за вуха”. Замість вкрадливого звучання, властивого раннім роботам, відчувається об’єм і розмах, можливо, не надто властиві нашому часу і місцю, але такі, що пасують фактурі та енергетиці цих пісень. Cподіваюсь, треки з Blaker than Black мандруватимуть не менше за їхніх творців, яких і без того не застанеш у рідному місті. Якщо вони не розчиняться в різномовному натовпі, то, принаймні, в будь-якій країні будуть як вдома», – говорить Петро Чернявський.

Blake Maloka донедавна були відомі як Black Maloka і запам’ятались зйомками лайвів у незвичних локаціях (наприклад, у Музеї Тараса Шевченко чи Будинку художника). Зміну назви гурту вони пояснюють так: «Для нас це більше, ніж дві букви. Blake Maloka звучить більш абстрактно і універсально. Ми втомились від медійності слова “black”. Чорний колір більше не асоціюється з протестом і втратив свій контркультурний меседж».

Нагадаємо, що нещодавно гурт Петра Чернявського Peter and the Wolves презентував дебютний кліп.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Мистецтво свідчень: чому Голодомор — не міф. І як про трагедію розповідають у кіно, літературі та музиці
Кравченко Марія Кравченко Марія
25 Листопада, 2023
Література
Чому ти любиш Різдво? Читаємо уривок з книжки «27 днів до Різдва» Дзвінки Матіяш
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
23 Листопада, 2023
Музика
Відеошоу «Не за кадром»: Женя Галич про «останні» концерти O.Torvald, діяльність в ЗСУ та молодих артистів
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Листопада, 2023