1110x80

Відео дня: BRUTTO презентували нову роботу на вірші Сергія Жадана

Автор: Вероника Моль 9762

BRUTTO презентували новий україномовний кліп Середні віки. Пісня написана Сергієм Міхалком на вірш українського поета Сергія Жадана.

“Я завжди говорив, що середньовічні бестіарії та полювання на відьом найкраще знімати на спальниках – по-перше, завжди є масовка, по-друге, не потрібно будувати декорації, по-третє, режисер нікому не має пояснювати, що робити на знімальному майданчику. Мені здається, кліп вийшов достатньо страшним, аби все це звучало переконливо. Не слід боятись монстрів усередині себе, слід боятись, що наші монстри знають про нас більше, аніж ми про них”, – коментує кліп Сергій Жадан.

Нагадаємо, що цього року ми побували на великому київському концерті BRUTTO і розповіли про свої враження тут.

  • Стас

    Качественный клип. Думаю, внимательный зритель легко заметит, какие другие клипы и даже фильмы служили источниками вдохновения, так как многие кадры и образы взяты почти один в один. Но это не есть плагиат, так как подобных работ много и все они варятся в общем котле, и переосмысление заметно тоже. Важно то, что стандартную песню клип явно вытягивает и делает чем-то большим, чем она есть на самом деле.

  • Pingback: Відео дня: гурт Brutto презентував другий кліп на вірші Сергія Жадана | LiRoom