Петриківський метелик. На Burning Man 2019 встановлять інсталяцію українських митців

Інсталяція української групи художників із Сієтла під назвою Catharsis буде представлена на мистецькому фестивалі Burning Man 2019, який проходитиме з 25 серпня по 2 вересня. Про це повідомляє Forbes, який включив скульптуру до списку Outrageous Art Installations.

Інсталяція у вигляді метелика побудована з металу, дерева, пінополістиролу. Вона пофарбована флуоресцентною акриловою фарбою та прикрашена світлодіодними ліхтарями. Метелик розписаний у традиційному народному стилі – Петриківці. Авторкою розпису виступила українська художниця Марина Маляренко-Волк, яка закликала підтримати проект.

Зазначається, що арт-проект ініційований волонтерами організації Нова Україна та українськими художниками. За задумом, метелик має відображати кінцевий результат катарсису, процес вивільнення негативних емоцій через мистецтво.

Мистецький фестиваль Burning Man був заснований у 1986 році. Щороку протягом восьми днів він проходить у пустелі Блек-Рок, США. Фестиваль починається в останній понеділок серпня. Кульмінація Burning Man відбувається у суботу після заходу сонця, коли спалюють величезну дерев’яну статую людини.

Нагадаємо, що два місяці тому на Подолі відкрили арт-простір “Куренівка” від української спільноти Burning Man.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.