Головна
>
Новини
>

Петриківський метелик. На Burning Man 2019 встановлять інсталяцію українських митців

Петриківський метелик. На Burning Man 2019 встановлять інсталяцію українських митців

Інсталяція української групи художників із Сієтла під назвою Catharsis буде представлена на мистецькому фестивалі Burning Man 2019, який проходитиме з 25 серпня по 2 вересня. Про це повідомляє Forbes, який включив скульптуру до списку Outrageous Art Installations.

Інсталяція у вигляді метелика побудована з металу, дерева, пінополістиролу. Вона пофарбована флуоресцентною акриловою фарбою та прикрашена світлодіодними ліхтарями. Метелик розписаний у традиційному народному стилі – Петриківці. Авторкою розпису виступила українська художниця Марина Маляренко-Волк, яка закликала підтримати проект.

Зазначається, що арт-проект ініційований волонтерами організації Нова Україна та українськими художниками. За задумом, метелик має відображати кінцевий результат катарсису, процес вивільнення негативних емоцій через мистецтво.

Мистецький фестиваль Burning Man був заснований у 1986 році. Щороку протягом восьми днів він проходить у пустелі Блек-Рок, США. Фестиваль починається в останній понеділок серпня. Кульмінація Burning Man відбувається у суботу після заходу сонця, коли спалюють величезну дерев’яну статую людини.

Нагадаємо, що два місяці тому на Подолі відкрили арт-простір “Куренівка” від української спільноти Burning Man.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 години тому
Музика
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 години тому
Музика
Як звучить Дніпропетровщина (Січеславщина): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому