Головна
>
Новини
>

Саша Чемеров запустив сольний проєкт: що про це відомо

Саша Чемеров запустив сольний проєкт: що про це відомо

Саша Чемеров, екслідер Димної Суміші та учасник The Gitas, представив перший трек свого сольного поп-проєкту, він називається Кохання до смерті. Скоро буде ЕР та великий сольний концерт.

Послухати Кохання до смерті можна на усіх цифрових платформах.

За своїм звучанням пісня дуже відрізняється від попередньої творчості Чемерова. Проте це нагадує про сонграйтерський досвід артиста у співпраці з Агонь, Quest Pistols, Артуром Пирожковим та іншими поп-проєктами. Сам музикант не приховує того, що намагався через банальні та впізнавані у попмузиці образи передати внутрішній стан. Жанр пісні він визначає як «романтичний інді-рок, приправлений хіп-хоп бітом з елементами треп, але, якщо коротко, то поп».

«Проєкт Саша Чемеров новий не тільки для слухача, а й для мене самого. Я ще ніколи нічого не випускав під своїм ім’ям, це завжди були групи або продюсерські проєкти. Та й музика була іншою. Мої нові сингли це переважно поп з вкрапленнями інших жанрів. На даний момент моя ідея — спілкування з ширшою аудиторією.

Писати пісні, не випереджаючи час і не пірнаючи у минуле, а намагатися відобразити актуальні для мене речі тут і зараз.» — розповідає Саша.

Презентувати свій новий проєкт він збирається на сцені Stereoplaza 19 червня. Детальніша інформація про виступ тут.

Також Саша планує найближчим часом випустити три сингли та EP, кілька колаборацій, зокрема, з Бумбоксом. Також вийдуть 5 синглів The Gitas та реліз невиданого матеріалу Димної Суміші. Це близько п’ятдесяти пісень, які вийдуть вже цього року.


Читайте також: «Великий саунд клубної темряви»: Ship Her Son презентує дебютник Essen

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024