Dakooka презентувала кліп на трек, написаний разом із Cepasa

Вчора ввечері, 20 лютого, співачка Dakooka презентувала новий кліп на пісню Стук. Цей гостросюжетний трилер про любов вона зняла спільно з режисером Igstius, який створював і попередні кліпи виконавиці. Головні ролі у відео виконала сама співачка та модель Gurazma.

Відомо, що музику до пісні Стук Катерині допомагав писати український електронний музикант Cepasa. Над текстом, в якому можна знайти відсилки до біблійної Саломеї, працювала сама Dakooka.

Нещодавно Dakooka також перевидала свої найвідоміші хіти – Умри, если меня не любишь та Давай, не ссы, зокрема – у новому аранжуванні. Його можна знайти на стрімінгах. Після того в її інстаграмі з’явився пост, в якому вона пояснила своє рішення:

«Колись стояв вибір. Написати ще два альбоми під клавіші (ну щоб швидше стати відомою у колах Аліни Орлової та Маши Чайковської) або зробити те, що я хочу. Я розуміла, що якщо оберу друге, то ризикую втратити свою аудиторію. А нових слухачів не так просто зацікавити. Шанси на успіх чи невдачу у найкращому випадку було 50 на 50. Але я все одно вибрала свій шлях».

Нагадаємо, що минулого року у Dakooka вийшло одразу два великі релізи – міні-альбом Форма та лонгплей Герой.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.