Головна
>
Музика
>

«Ми цілувалися під вінницьким дощем»: дивимося кліп Darisha на тікток-хіт

«Ми цілувалися під вінницьким дощем»: дивимося кліп Darisha на тікток-хіт

Шістнадцятирічна співачка Darisha (Даріна Красновецька) випустила кліп на пісню Під вінницьким дощем до дня Збройних сил України. Режисером кліпу став Артем Григорян

Ідейною натхненницею кліпу стала Соня Морозюк. 

За сценарієм, на початку відео Соня передає полотно Darisha, аби написати картину разом з усіма публічними волонтерами. На полотні кожен учасник кліпу писав рядки з пісні. Серед них гурт Tember Blanche, Дмитро Авдєєв, Денис Христов та інші. 

Наразі Під вінницьким дощем, авторства лідера гурту ADAM (Михайло Клименко), став справжнім трендом у TikTok серед військових і зібрав вже більше пʼяти тисяч публікацій. На YouTube пісня зібрала більше одного мільйону переглядів. 


Darisha — українська виконавиця, резидентка лейблу YULA. Даріна представляла Україну на дитячому «Євробаченні-2018», двічі переможниця «Чорноморських Ігор» та фіналістка «Голосу.Діти» команди Монатіка. 


Соня Морозюк — харківська художниця,  картини авторства якої представлені у нью-йоркському музеї сучасного мистецтва. Її роботи також мають у своїх приватних колекціях світові й українські селебріті, зокрема Річард Бренсон, Дмитро Монатік і Віталій Кім. Також авторка скандальних муралів у Києві, зокрема на вулиці Мечникова.

Артем Григорян відомий своєю роботою над документальним серіалом про нову українську культуру «Спалах» та фільмом «Битва за українську музику: між зрадою та перемогою».

Читайте також: Відео дня: дивимося кліп на кавер-версію «Щедрика» композитора Оскара Шустера

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024