Головна
>
Відео
>

Фронтмен Detach зняв кліп про колишню

Фронтмен Detach зняв кліп про колишню

Сьогодні, 14 лютого, гурт Detach презентував кліп на пісню Bridges з альбому D.R.A.M.A. На відміну від попередніх кліпів гурту, цей не є пародією чи жартом, а розповідає про стосунки.

Режисером, як і виконавцем головної ролі, став фронтмен Detach Олексій Веренчик, а головну жіночу роль виконала акторка серіалу «Школа» Оля Шевченко. Зйомки кліпу проходили у грудні при мінусовій температурі, у павільйоні, що майже не опалювався. Через це, крім того, що холодно було акторам, ще й приходилось постійно підігрівати штучну кров. До речі, цікавий факт: ця сама клітка раніше була в одному з кліпів Потапа та Насті.

«У кожного з нас є свої привиди з минулого, які здавалося б і відпустили, але не на сто, а на дев’яносто дев’ять відсотків. Але цього одного відсотка зазвичай достатньо для того, аби труїти тебе зсередини. Непомітно для тебе самого, воно розповзається по організму як метастази раку, ламає твої крила та тягне на дно. У якийсь момент я зрозумів, що аби поставити фінальну точку – на тисячу відсотків – я маю прокричати це максимально голосно. Так, щоб почули всі», – поділився фронтмен Detach.

Зараз гурт Detach готується до невеликого туру містами України, в рамках якого зіграє у Тернополі, Одесі, Харкові, Львові, Дніпрі та Києві. Квитки на всі концерти можна знайти тут.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023