Головна
>
Музика
>

Відео дня: дивимося кліп Dorofeeva від Таню Муіньо на трек «Хартбіт»

Відео дня: дивимося кліп Dorofeeva від Таню Муіньо на трек «Хартбіт»

20 червня Dorofeeva презентувала новий сингл та кліп на нього — Хартбіт. Це перша пісня з майбутнього повноформатного альбому співачки, який вийде восени. Режисеркою кліпу стала Таню Муіньо.

«Танцювальний і дуже чуттєвий трек, наповнений найвідвертішими жіночими почуттями, від авторського тексту до відео від неймовірної української режисерки зі світовим ім’ям Таню Муіньо» — йдеться в описі до кліпу.

У кліпі також знявся британський танцюрист і модель Семюель Ділкс, який раніше брав участь у показах для Burberry та Jean Paul Gaultier.

«У цій пісні є така особливість, що вона мені не набридає. Скільки б разів я її не слухала: демо, зведення, постійно вмикаю в автівці. Якщо в моїх попередніх піснях було дуже багато особистого, то “Хартбіт” — це скоріше мої роздуми про хлопців-нарцисів, які настільки “у собі”, що не помічають нічого навколо і не піклуються про почуття інших», — розповіла Надя Дорофєєва для JetSetter.

Режисеркою кліпу стала Таню Муіньо – українська кліпмейкерка та режисерка, лауреатка MTV Video Music Awards.

У 2022 році режисерку Таню Муїньо номінували на премію «Греммі» за кліп на трек As it was Гаррі Стайлса. Але розпочинала свою кар’єру вона з українських виконавців — MonatikRozhdenNKМішель Андраде та інші.  Про 13 кліпів, які Таню зняла українськими та іноземними виконавцями читайте за посиланням


Читайте також: 25 текстів, 11 плейлистів: Лірум презентував проєкт «Культура в регіонах» та інтерактивну мапу

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024