Головна
>
EP
>

Прем’єра: електро-акустичні дніпровці DZ’OB випустили дебютний альбом

Прем’єра: електро-акустичні дніпровці DZ’OB випустили дебютний альбом

LiRoom LiRoom
6 Грудня, 2016

У квітні ми вже писали про дніпровський електро-акустичний ансамбль DZ’OB, який працює на жанровому стику авангардної оркестрової музики і IDM. Сьогодні музиканти випустили свій дебютний однойменний EP.

engraving

Альбом, який складається з трьох композицій – новий етап творчого шляху ансамблю. На платівці DZ’OB успішно розкривають свою аутентику, відходять від перекладення електронного матеріалу на оркестрові партитури (саме з цього і починалась подорож коллективу). Техно зустрічається з класичними партитурами, драм-н-бейс перероджується в струнно-духових оркестровках.

Назви треків, у вигляді римських цифр X, I та XX за задумкою DZ’OB є відсилками до однойменних фортепіанних прелюдій Шостаковича. Ці композиції Дмитра Дмитровича, одного з найвеличніших композиторів 20 сторіччя, послужили натхненням для створення цього EP. Автором обкладинки релізу став дніпровський художник-аніматор Микита Лиськов.

На підтримку свого дебютного альбому, ансамбль вирушає в тур чотирьма містами України:

09/12 — клуб «Пінтагон» — Харків
10/12 — клуб Module — Дніпро
15/12 — Дім МК — Київ
17/12 — Обласна Філармонія — Запоріжжя

DZ’OB EP чітко відображає музичний концепт дніпровського септету: переосмислення, своєрідне переплавлення стереотипів і шаблонів, в яких, скажімо, дабстеп і Прокоф’єв не можуть існувати в одній системі відліку. Лідерам DZ’OB – Максиму Андруху та Олексію Бадіну – своїми творами вдається майстерно закручувати спіраль еволюції в музиці, стирати до нуля кордони між епохами, школами та традиціями, створювати симбіоз жанрів.

Фото на обкладинці – Олег Самойленко

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від The Maneken до sucilna_nevdacha.exe: як звучить Донеччина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 хв. тому
Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому
Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024