Головна
>
Новини
>

Гурт Електромед випустив спільну пісню з DIYana – несподівану колабу перспективних новачків

Гурт Електромед випустив спільну пісню з DIYana – несподівану колабу перспективних новачків

Сьогодні, 21 лютого, на лейблі Rookodill’a прем’єра – спільний трек гурту Електромед та співачки DIYana, який отримав назву Мама каже. Після розповідає про класичне непорозуміння між батьками, що хочуть своїм дітям стабільного та впевненого майбутнього, та дітьми, які хочуть шукати свій шлях. Головними героями кліпу стали діти, і це рішення учасники Електромед пояснили так:

«Щоб мами і тата дивилися і бачили не тільки майбутнього медаліста і успішного працівника підприємства, а й творчу особистість, що саморозвивається».

Насамперед, цей реліз цікавий тим, що є колабою двох перспективних проектів, що стартували минулого року. Електромед – це екс-учасники реп-гурту Нуль Forty Four Дмитро Олексійович та Богдан Ярославович, які стали новими резидентами лейблу Rookodill’a. Ми писали про два їх сингли (тут і тут), один з яких навіть розглядали у «Зорепаді».

Другий проект – це перезапуск співачки Яни Дрюпіної, яка раніше виступала під псевдонімом Яна Соуле. Дебютний міні-альбом проекту DIYana можна послухати тут. Він, як мінімум, цікавий.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 години тому
Музика
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
8 години тому
Музика
Як звучить Дніпропетровщина (Січеславщина): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому