Головна
>
Література
>

Поетка та музикантка Єлизавета Жарікова отримала поранення під Бахмутом

Поетка та музикантка Єлизавета Жарікова отримала поранення під Бахмутом

Українська парамедикиня, поетка та учасниця інді-рок гурту «Поророка», Єлизавета Жарікова отримала поранення неподалік від Бахмута. Як повідомила на своїй сторінці у фейсбуці громадська активістка Аліна Боднар, у військовослужбовиці — осколкові поранення і контузія. 

За словами Аліни Боднар, група Єлизавети потрапила під обстріл, коли виходила з позицій під Бахмутом:

«Лізка якраз мала приїхати на Книжковий Арсенал, але залишились з побратимами на бойових. У її планах ще звільнення рідної Луганщини»», — каже активістка.

Єлизавета Жарікова родом із Луганщини. Вона здобула музичну освіту, закінчувала «філологію» та «літературну творчість». Неодноразово вигравала поетичні конкурси, зокрема, «Витоки» Острозької академії та всеукраїнський конкурс авторської пісні «Мовою серця».

Її вірші друкувалися в альманахах «Сполучник», «Сві-й-танок», «Скіфія», антології «Євромайдан. Лірична хроніка», «Антології молодої української поезії ІІІ тисячоліття» та грузинсько-українському альманасі «Мова неба».

Наприкінці 2021 року у видавництві «Смолоскип» вийшла її збірка поезій «Мурахи Йоганна Себастьяна». Збірка ввійшла до переліку найкращих книжок, виданих в Україні у 2021 році, за версією Українського ПЕН.

З 2017 року Єлизавета є клавішницею та бек-вокалісткою інді-рок гурту «Поророка», який виконує музику у стилях фолк, фолк-рок і дарк-фолк.

Також вона була учасницею Революції Гідності.


Читайте також: Власниця видавництва «Моя книжкова полиця» відкриває видавництво у Франції

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від The Maneken до sucilna_nevdacha.exe: як звучить Донеччина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
8 години тому
Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Травня, 2024
Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024