Головна
>
Література
>

Власниця видавництва «Моя книжкова полиця» відкриває видавництво у Франції

Власниця видавництва «Моя книжкова полиця» відкриває видавництво у Франції

Підприємиця та власниця мережі книгарень «Моя книжкова полиця» Наталія Моспан відкриває видавництво у Франції. Воно називатиметься Le Petit Canard. Про це видавчиня повідомила на своїй сторінці у фейсбуці. 

Наталія Моспан — українська підприємиця з Дніпропетровщини, засновниця книгарні-кав’ярні та видавництва «Моя книжкова полиця». Історія її бізнесу сягає 2014 року, коли вона почала продавати книги через фейсбук-сторінку. Згодом заснувала видавництво і розширила кількість реалізованих книжок. У межах своєї видавничої діяльності проводила лекції для видавців-початківців, де розповідала про успішне ведення книжкового бізнесу та створення книгарень.

Тепер вона відкриває видавництво Le Petit Canard у Франції. Перші книжки в ньому будуть розважальнього спрямування. Складні теми, за словами Наталії, «розрулюватиме» видавництво «Моя книжкова полиця».

Наталія пояснює — вона таким чином хоче розібрати французький ринок із середини, аби використати цей досвід на користь українського книжкового ринку.

За її словами, державна підтримка видавничої галузі там спрямована на підтримку книжкового ритейлера. Водночас, розвинута система передзамовлень дозволяє пустити в обіг більше коштів і створювати за них новий продукт. А всі логістичні питання вирішує дистриб‘ютор.

Наталія додає, що український книжковий ринок — це «паралельна реальність для розвиненого ринку».

Попередньо відомо, що Le Petit Canard розпочне роботу у вересні-жовтні 2023 року.


Читайте також: Президент підписав закон про заборону ввезення російських книжок

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024
Новини
Що слухала команда Ліруму в березні
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024