Головна
>
Новини
>

Налаштовуйтесь на діалог: серія міжнародних інтерв’ю від Music Export Ukraine

Налаштовуйтесь на діалог: серія міжнародних інтерв’ю від Music Export Ukraine

3-го грудня стартує міжнародний проєкт “Embrace 2020”, з представниками музичної індустрії однакових професій із двох країн — України та Німеччини. Гості проєкту обговорюватимуть карантинні обмеження та поділяться нестандартними кейсами. Серія інтерв’ю буде опублікована на YouTube-каналі Music Export Ukraine. 

Що таке Embrace 2020? 

Проєкт-діалог від української та німецької організацій у формі серії онлайн-інтерв’ю. Проєкт має на меті продемонструвати творчій молоді позитивний погляд на зміни, обмін досвідом спеціалістів одного профілю з різних країн, а також наголосити на цінності спілкування у той час, коли особисті зустрічі неможливі.

А що за формат? 

Впродовж грудня будуть презентовані 5 відеоінтерв’ю. Кожен випуск буде присвячений одному з аспектів музичного світу. Щотижня можна дізнатися, як провели цей рік музичні видання України та Німеччини, організатори концертів, саундпродюсери, музиканти та їх менеджери. Чим стали для них карантинні обмеження – нездоланною перешкодою чи каталізатором нових ідей?

З чого почнете? 

Звичайно ж, з концертної індустрії. Саме її пандемія зачепила найсильніше. Концертні майданчики, клуби та фестивалі не можуть працювати ще з березня 2020-го через карантинні заходи по всьому світу. Навіть якщо обмеження будуть поступово знімати, концертні локації повернуться до життя ледь не останніми. У першому випуску проєкту двоє промоутерів з різних країн розкриють свої секрети та як вони змогли працювати навіть в такій ситуації. 

Florian Schweikert

В цій розмові модераторка інтерв’ю Анна Бляйх (Anna Blaich, проєктна менеджерка Cultural Innovation Office of NEXT в м.Меннхайм, Німеччина, а також голова місцевої асоціації клубів) розмовлятиме із Флоріаном Швайкертом (Florian Schweikert, музичним директором фестивалю Metropolink Festival), а також Юрієм Базакою з України (головою андеграундної культурної агенції kontrabass promo).

Головна тема розмови: чим займались промоутери у 2020-му році, коли фактично проведення концертів та фестивалів заборонене в наших країнах, а також чи дійсно за новими технологіями — майбутнє? 

Де дивитись? 

Перший випуск вже на Youtube:

Слідкувати за новими випусками можна тут: Music Export Ukraine.

Проєкт реалізується завдяки програмі підтримки «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді» фонду «Пам‘ять, відповідальність та майбутнє» (EVZ). Ця публікація не представляє думку Фонду EVZ. Автор несе відповідальність за зміст.


Нагадуємо, ми поговорили з українськими музикантами та розпитали, як вони виступають та адаптовуються до пандемічних реалій.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023