Артур Данієлян, Alloise та Христина Соловій судитимуть Євробачення від України

30 квітня оргкомітет Євробачення оголосив склад національного журі Євробачення, яке судитиме конкурсантів в ході міжнародного конкурсу в Ліссабоні. Оцінка національного журі є однією зі складових фінального балу конкурсантів. Вони будуть судити виступи за такими критеріями: вокал, шоу, композиція, оригінальність пісні та загальне враження.

Усього до журі увійшло 215 представників із 43 країн, по п’ять від кожної. Склад національного журі від України виглядає так:

Віталій Климов — музичний продюсер, який працював з гуртами Океан Ельзи і Табула Раса, а також співачкою Альоною Вінницькою;
Денис Жупник — випускник шоу Голос Країни, ведучий радіостанції ХітФМ;
Артур Данієлян — музикант, саундпродюсер;
Алла Московка (Alloise) — співачка;
Христина Соловій — випускниця шоу Голос Країни, співачка.

> Читайте наше інтерв’ю з саундпродюсером Артуром Данієляном

У правилах відбору до національного журі зазначено, що він чи вона мають бути громадянами країни, яку презентують. Їх професія має бути безпосередньо пов’язана з музичною індустрією. Заборонено входити у склад журі особам, які співпрацюють із цьогорічним учасником Євробачення, а також тим, хто судив конкурс у попередні два роки.

Національні журі будуть оцінювати другу репетицію конкурсантів. Вони судитимуть усіх конкурсантів, окрім представника своєї країни.

> Читайте наше інтерв’ю зі співачкою Христиною Соловій

Минулого року у складі українського національного журі були народний артист України Юрій Рибчинський, співачка Illaria, продюсер Сергій Грачов, продюсерка Яна Прядко та радіоведучий Серж Гагарін.

Євробачення-2018 пройде у Португалії 8, 10 (півфінали) та 12 травня (фінал). Нагадаємо, що цього року Україну на конкурсі представлятиме співак Melovin з піснею Under the Ladder.

Фото:
Юлія Вебер (Артур Данієлян),
Євгенія Люлько (Alloise),
Facebook (Христина Соловій)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.