Головна
>
Новини
>

Гурт ФІОЛЕТ презентував дебютний сингл з майбутнього альбому

Гурт ФІОЛЕТ презентував дебютний сингл з майбутнього альбому

Сьогодні, 31 травня, гурт ФІОЛЕТ презентував дебютний сингл з майбутнього альбому Романтика. Саунд-продюсером треку став Артур Данієлян, відомий за співпрацею з Бумбокс, Тартак, ТНМК, СКАЙ, Без Обмежень та іншими.

Романтика народилася ще минулого травня, під час чергового міжконцертного переїзду та в приступі туги за рідним домом. Рядки майбутньої пісні та мелодія за лічені миті були зафіксовані телефонним диктофоном на задньому подвір’ї заправки. Мить була ідеальна: зоряне небо, темне поле і груди, переповнені любов’ю та вдячністю до саме тих людей і світу загалом. Над треком ми працювали ще зі старим складом команди в Луцьку. Співпраця з Артуром Данієляном надала пісні нового звучання, впевненості та крил. Не можу пригадати більш світлішої речі в нашій творчості. Віриться, що Романтика стане однією з тих пісень, якою запам’ятається літо 2017-го”, – прокоментував фронтмен гурту ФІОЛЕТ, Колос.

Сингл Романтика став першим треком з майбутнього альбому ФІОЛЕТ, реліз якого заплановано на вересень 2018-го. У 2017 році гурт планує видати ще одну пісню з платівки та зняти кліп на Романтика.

Нагадаємо, місяць тому гурт ФІОЛЕТ презентував відеокліп на сингл Тиша.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023