Джамала презентувала кліп про взаємопідтримку та цілеспрямованість

Сьогодні, 12 червня, співачка Джамала презентувала кліп на пісню Крила.

«Я не люблю поняття selfmade, тому що, на мій погляд, воно неправдиве і підносить нас над іншими. Ми народжуємося в певних сім’ях, батьки скеровують нас, виховують, вкладають в нас свою любов. На кожному етапі нашого життя зустрічаються люди, які нам допомагають, надихають і окриляють. Особливо це важливо в важкі хвилини, коли ти сидиш і думаєш: «Ну, чому я? Чому саме мені дістаються найскладніші випробування? Чому інші люди живуть щасливо, а я такий нещасний?» У ці хвилини тобі і потрібні ці крила, чи-то віра, ангел або кохана людина поруч», — розповідає співачка.

Зйомками кліпу займалась режисерка Анна Копилова, яка не вперше працює зі співачкою. «У кліпі діти йдуть до своєї мети не дивлячись на обставини, в яких вони опиняються. Їм важко, страшно, але вони знаходять сили, — розповідає вона. — Мені здається, що кліп вийшов досить оптимістичним, чого в нашому житті так не вистачає».

У кліпі можна помітити одразу чотири локації: завод “Кузня на Рибальському”, Національний художній музей України, Палац культури ім. С.П. Корольова та одна з вулиць Дарницького району.

Фото: прес-служба
Фото: прес-служба

Нагадаємо, що нещодавно стало відомо, коли Jamala презентує нову платівку в Києві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.