Джон Ледженд їде з концертом до України

Американський співак, автор пісень та актор Джон Ледженд виступить 26 червня на Leopolis Jazz Fest.

Свою кар’єру Джон Ледженд (справжнє ім’я — Джон Стівенс) розпочав в 2000 році і за час діяльності випустив сім популярних альбомів, а пісня All Of Me — одна з найбільш продаваних пісень усіх часів.

В 2016 All Of Me очолила список пісень, на які найчастіше роблять кавери на YouTube. А станом на 2022 рік має понад 2 млрд переглядів на YouTube.

Серед нагород Ледженда 12 премій Греммі, Оскар, Золотий глобус, Тоні, Еммі та інші. Він також є одним з тих, хто отримав статус EGOT (абревіатура премій Еммі, Греммі, Оскар, Тоні). Станом на 2021 рік у світі лише 16 людей отримали усі чотири нагороди.

Ледженд є першим, хто отримав чотири нагороди за чотири роки поспіль. А також він став першим чорношкірим чоловіком, який отримав статус EGOT.

Leopolis Jazz Fest — міжнародний джазовий фестиваль, який щорічно проходить в Україні в останні вихідні червня. Цьогоріч фестиваль припадає на 24-28 червня. 

До речі, у 2016 році Leopolis Jazz Fest був визнаний британським виданням The Guardian одним з найкращих джазових фестивалів Європи. 

Читайте також: Kazka та Grohotsky виступлять на фестивалі SXSW: деталі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.