Головна
>
LP
>

Електронний продюсер та діджей Koloah випустив альбом-збірку

Електронний продюсер та діджей Koloah випустив альбом-збірку

Сьогодні, 15 квітня, електронний продюсер та діджей Koloah презентував альбом Salon Imaginalis, який наразі доступний лише на Apple Music та Google Play. По суті, він є зібранням треків за останні п’ять років діяльності музиканта. Серед десяти треків на альбомі є і фіти – три пісні українською мовою, записані спільно з одеською співачкою Julinoza. Їх вона окремо презентувала у міні-альбомі Сповідь Сновидінь на сайті Нотатки.

Як пояснив сам продюсер, приводом для зібрання цих альбомів під однією обкладинкою став матеріал Karabas Live про найкращу інструментальну музику в Україні, в якому було зазначено, що Koloah «пише клубну електроніку – хаус і драм-н-бейс». Тоді він зрозумів, що люди не знають, чим він займається, і прийняв рішення виспустити Salon Imaginalis. В інтерв’ю для The Village він, до речі, визначив жанр платівки як «формат forward thinking electronic music. Це музика, яка трохи там – попереду.»

Сам альбом Salon Imaginalis – це серія десяти нуарних історій, що натхненні підпільними лавками відеопрокату, які були у дитинстві артиста.

«Мені подобалось брати касети на прокат. Своєрідна лавка чудес у стилі панк/хіп-хоп. Часто це була рулетка – незрозуміла обкладинка. Зазвичай просто касета TDK і на стікері назва фільму та жанр. Так я подивився Загублених у космосі», «Лангольєри», Brainscan, Лекс, першу еротику, мультфільми про Джонні Квеста та багато іншого. Усе це знаходить відклик у моїй музиці й дотепер», – розповів музикант.

Нагадаємо, що Дмитро Авксентьєв також працює над проектом Voin Oruwu.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023