Головна
>
Відео
>

Неочікувана колаба. Курган і Агрегат зняли спільний кліп із банкою REVO

Неочікувана колаба. Курган і Агрегат зняли спільний кліп із банкою REVO

LiRoom LiRoom
19 Лютого, 2019

Сьогодні, 19 лютого, гурт Курган feat. Агрегат спільно з енергетичним напоєм REVO та агенцією ODDEE Agency випустив відео Шо ти братик?.

Це вже друга рекламна кампанія, яку ODDEE Agency роблять спільно з REVO після успішного інстаграм-серіалу з космонавтом, який підвищив продажі напою на 30%. Як розповідає команда, кліп Шо ти братик? є логічним продовженням кампанії з космонавтом та Банки, хоча безпосередньо зйомки проходили у форматі імпровізації.

«Кліп є продуктом спільної імпровізації та спонтанного креативу, саме тому в кожному кадрі відчувається щирий непідробний фан. Тусовка запальних дівчат із хлопцями, перевдягання, танці й жонглювання речитативними дотепами, присутність героїв жартівливого міні-серіалу від REVO™ про пригоди Космонавта й Банки роблять атмосферу різнобарвною, позитивною та у гарному сенсі божевільною. Як у житті, так і в кліпі REVO™ виступає каталізатором безпосереднього та легкого спілкування в дружньому колі, де кожен може поводитися невимушено і творчо самовиражатися», – розповідають у офіційному релізі.

Це перша велика рекламна колаборація Кургану. Проте не перша поява у масштабних медіа. Минулого року Євген Володченко з’явився у випуску програми Ліга Сміху разом із командою “Воробушек” та Олею Поляковою. А наприкінці року Курган випустив перший сольний, “серйозний” міні-альбом Бібліотека странних знаній.

> Курган feat. Агрегат — самая аутентичная украинская хип-хоп группировка последних лет.

Нагадаємо, що минулого року Курган і Агрегат є авторами найкращого реп-альбому минулого року за версією LiRoom.

Матеріал опубліковано за пітримки REVO та ODDEE Agency.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023