Latexfauna випустили мінімалістичний кліп на «головний хіт цього літа»

Інді-дрім-поп гурт Latexfauna випустив кліп на сингл Bounty, натхненний серіалами про рятувальників з 80-х. Відео зняте на плівку відомим ізраїльським режисером.

«Як і всі наші композиції, пісня Bounty також має конкретний сюжет: це подорож пари людей екзотичною країною на моторолері. Трек напханий музичними та ліричними хуками. Звучання відносить нас у 80-ті до заставок улюблених телесеріалів з прекрасними жінками у червоному бікіні на високій посадці та рятувальниками з монументальними торсами», — розповідають музиканти.

Над створенням відео працювали продюсер Іван Крутоус зі студії No Stars та відомий ізраїльський режисер Інді Хаіт. Мінімалістична відеоробота знята на 16-міліметрову плівку.

«Я дуже радий, що життя звело мене з Latexfauna. Тепер я їхній найвідданіший фанат. У нашій першій відеороботі мені хотілося створити новий образ групи, не тільки зовнішній, а й внутрішній. Тому акцент ми і вирішили зробити на самих хлопцях. Сонце, яке повільно сходить на тлі, символізує прихід весни, світло від сонця поступово проявляє нову Latexfauna» — коментує режисер.


Нагадуємо, нещодавно Latexfauna випустили відео і трек Arktika, на який до релізу записали 40 каверiв

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.