Головна
>
Новини
>

Леся Патока проведе благодійну подію з перевтіленнями та фотосесією за донат в Squat 17b

Леся Патока проведе благодійну подію з перевтіленнями та фотосесією за донат в Squat 17b

До 11 квітня проходить розіграш ексклюзивної фотосесії в образах від команди Лесі Патоки, художниці по костюмах, яка співпрацює з Onuka, Джамала, Latexfauna та іншими артистами. Переможців розіграшу Леся перевтілить у свої вбрання, головні убори, а фотографка Олена Перцева зробить світлини на згадку. 

Для тизеру події організатори використали образи, які Леся Патока створила разом із мисткинею  Вікторією Родько, яка співпрацювала з oneWitch та Oy Sound System, а також музикантом, бандуристом Євгеном Йовенко.

Розіграш відбувається за схемою: донат = квиток. Кожен донат від 500 гривень на Монобанку для події стає квитком для участі в розіграші. 11 квітня будуть вибрані 5 випадкових переможців, а за найбільший донат гарантовано участь в фотосеті від Олени Перцевої в образах від Лесі Патоки. Всі зібрані кошти з розіграшу будуть спрямовані на актуальні потреби ЗСУ по запитах волонтерської організації Українські мурахи.

Як розповідає культурний простір Squat 17b, за останні два роки він організував понад 650 подій та зібрав понад 9 мільйонів гривень на ЗСУ та волонтерські запити.


Читайте також: Журналістка Яна Проценко запустила відеопроєкт про культуру «вам треба знати». У першому випуску — про Аллу Горську

Над створенням цього матеріалу працювала команда із шести людей.
Допоможи нам продовжувати працювати на цьому ж рівні — задонать Ліруму на Buy Me a Coffee

Підтримай Лірум

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від The Maneken до sucilna_nevdacha.exe: як звучить Донеччина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому
Новини
«Це, мабуть, єдиний випадок у світі, коли танцпол — safe place». Як Some People відновлює культурне життя у Харкові під обстрілами?
Жданович Дарина Жданович Дарина
22 Травня, 2024
Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Травня, 2024