Англійський лейбл випустить збірку української експериментальної музики

22 квітня англійській лейбл Flaming Pines випустить збірку сучасної української експериментальної музики Liberty. Її присвятять боротьбі українського народу з російською армією. У збірці взяли участь 12 музичних проєктів з Києва, Харкова, Дніпра, Кривого Рогу та інших міст України.

Ілюстрація до збірки

Це вже друга збірка, яку випускає кураторка лейблу Кейт Карр у співпраці з дніпровським музикантом Ігорем Ялівцем.

Ігор працює з лейблом Flaming Pines вже давно. Раніше він також зібрав музикантів, підготував матеріал і запропонував англійському лейблу звернути увагу на українську музику. Тепер же він разом з Кейт працюють удвох, як куратори над проєктом.

«Перша збірка називалась Kaleidoscope і вийшла кілька років тому. Тепер, з початку війни за допомогою неї вдалося зібрати і перерахувати армії і фондам підтримки більш ніж 2000 євро від слухачів з усього світу, яки купували її і допомагали донатами. Сподіваємося, що нова збірка Liberty допоможе зібрати не менше. Та й взагалі, під час війни треба підкреслювати важливість мистецтва и показувати людям, що воно має неабияку силу у боротьбі з ворогом», — розповідає Ігор Ялівець.

Малюнок для обкладинки збірки намалювала українська художниця Аліна Гаєва. Вона правнучка художниці Марії Примаченко, її картини російські війська знищили в лютому цього року.

Послухати збірку, придбати її або просто допомогти донатами можна за посиланням.


Читайте також: Musicians defend Ukraine: Шпиталь Рекордс запускають фонд підтримки музикантів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.