Головна
>
Кіно
>

Відео дня: дивимося трейлер фільму «Життя на межі»

Відео дня: дивимося трейлер фільму «Життя на межі»

У березні в український прокат виходить документальний фільм «Життя на межі». Сьогодні, 27 лютого, команда  презентувала трейлер.

«Життя на межі» — фільм про становлення й розвиток українського спротиву від подій Революції Гідності до повномасштабної війни Росії проти України. Стрічка охоплює весь період російсько-української війни від 2014 року до сьогоднішніх днів. Режисером фільму виступив Павло Пелешок, а продюсером — Юрко Іванишин, які також є українськими ветеранами. 

«“Життя на межі” дуже майстерно зроблено. Він динамічний і часто виглядає, наче голівудський блокбастер, а не документальна стрічка. Тут чітко продумані сюжетні арки. Навіть там, де не вистачає власного досвіду чи кадрів, продюсери вдало використовують напрацювання інших…В жодному з моментів фільм не давить на сльозу, не намагається вичавити із глядача жалість чи тугу. Реальність зробить це сама, без зайвої допомоги художніх засобів»,описував свої враження від фільму головний редактор LiRoom Олексій Бондаренко


Нагадаємо, що Павло Пелешок та Юрко Іванишин — українські ветерани, які були на війні з 2014 року.  У 2016 році вони стали продюсерами стрічки «Зима у вогні», яку було номіновано на «Оскар» як «Найкращий документальний повнометражний фільм». Права на фільм також придбав Netflix.

Світова прем’єра «Життя на межі» відбулась наприкінці минулого року в Берліні, а в грудні 2022 року 20 грудня 2022 року фільм показали в Києві.

В український прокат фільм виходить 16 березня. Дистрибуцією займається «Артхаус Трафік», Liroom є інформаційним партнером.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Мистецтво свідчень: чому Голодомор — не міф. І як про трагедію розповідають у кіно, літературі та музиці
Кравченко Марія Кравченко Марія
25 Листопада, 2023
Література
Чому ти любиш Різдво? Читаємо уривок з книжки «27 днів до Різдва» Дзвінки Матіяш
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
23 Листопада, 2023
Музика
Відеошоу «Не за кадром»: Женя Галич про «останні» концерти O.Torvald, діяльність в ЗСУ та молодих артистів
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Листопада, 2023