Головна
>
Новини
>

Відео дня. Кліп Liloviy, який зняла Марися Нікітюк на пісню з лірикою Іздрика

Відео дня. Кліп Liloviy, який зняла Марися Нікітюк на пісню з лірикою Іздрика

Вчора, 20 листопада, гурт Liloviy опублікував відео на пісню Amnesia. Це дебютний сингл колективу після перезавантаження цього року. Режисеркою відео стала Марися Нікітюк, відома як режисерка фільму “Коли падають дерева” (одного з найкращих українських фільмів за останні роки за версією нашої редакції). Головну роль у кліпі виконала Анастасія Пустовіт, яка також грала головну роль в “Коли падають дерева”. Текст пісні фронтвумен Liloviy Олена Ковернік взяла з лірики українського поета Юрка Іздрика.

«Коли я писала пісню „Amnesia“, я думала про прив’язаності людей, про те, що залежність від чогось або когось робить людину одержимою. І пристрасть може стати руйнівною силою. Але саме по собі руйнування іноді створює нову особистість», — коментує вокалістка гурту Олена Ковернік.

Гурт Liloviy з’явився 2 роки тому. Цього року проєкт випустив дебютний альбом НазивайЦей сингл гурт називає своїм новим етапом та акцентує увагу на зміні звучання та жанрової приналежності.

Нагадаємо, що два тижні тому гурт Braii презентував кліп-короткометражку на сингл із нового альбому.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від The Maneken до sucilna_nevdacha.exe: як звучить Донеччина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому
Новини
«Це, мабуть, єдиний випадок у світі, коли танцпол — safe place». Як Some People відновлює культурне життя у Харкові під обстрілами?
Жданович Дарина Жданович Дарина
22 Травня, 2024
Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Травня, 2024