Головна
>
Відео
>

Відео дня: стадіонне шоу LOVE IT Ритм від Monatik

Відео дня: стадіонне шоу LOVE IT Ритм від Monatik

25 грудня Monatik презентував відеоспешал LOVE IT Ритм зі стадіонного концерту, що пройшов на НСК Олімпійський 1 червня 2019-го. Вперше його було показано на телеканалі «1+1».

Режисером-постановником шоу став хореограф Денис Стульніков. Над створенням стадіонного шоу працювала команда із понад сотні компаній-підрядників, три групи дизайнерів образів (зокрема Іван Фролов, Дмитро Бондар та Руслан Багінський), 12 найкращих танцюриистів країни. Було прописано понад 1000 світлових приладів та прописано понад 1200 світлових програм. Сцена шоу була висотою в 9-поверховий дім. Важливим елементом шоу став вагон-метро, який став по суті пересувною сценою, що могла дістатися до дальніх секторів НСК.

«Пригадуємо перший день літа у перший місяць зими», – анонсував вихід шоу MONATIK.

Нагадаємо, що наша редакція відвідала концерт та поділилася враження у колонці «Від ноунейма до поп-короля. Як MONATIK став першим українським сольним виконавцем, який зібрав «Олімпійський»». Тоді наш головний редактор Олексій Бондаренко написав:

«Це було грандіозне шоу світового масштабу. Помітно, що команда Монатіка проаналізувала найкращі приклади стадіонних поп-концертів за останні роки. Можна подивитися останні лайви Тейлор Свіфт та Бейонсе, і зрозуміти, що за масштабністю команда MONATIK цілилася приблизно туди»

Також радимо прочитати збірку рецензій на альбом Monatik LOVE IT Римт за посиланням.

Фото: прес-служба артиста


Підписуйтеся на нас в ІнстаграміТелеграмі та YouTube

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024