Головна
>
Відео
>

O.Torvald презентували лірик-відео до конкурсної пісні Time

O.Torvald презентували лірик-відео до конкурсної пісні Time

5 травня гурт O.Torvald презентував лірик-відео на пісню Time, яку гурт гратиме на фіналі “Євробачення” 13 травня. Режисером ролику стала Luba Martinets.

“Мене часто запитують, про що пісня Time? Що вона означає для вас? Складно відповісти на це питання в рамках флеш-інтерв’ю, веселих опитувань та коротких радіо-ефірів, рахунок яким ми вже втратили. Я часто відповідаю, що пісня Time про цінність кожного моменту. Але її реальний сенс набагато ширший, – коментує Женя Галич. – Сьогодні ми презентуємо лірик-відео до нашого конкурсного синглу, з якого стане зрозуміло наступне. У кожен момент свого життя всі ми маємо право на вибір. Кожна секунда може стати вирішальною. З митей складається історія, миті визначають її хід. Час може летіти непомітно, а може зупинятися. І перш, ніж прийняти важливе рішення, зупиніть час! Замисліться про те, що буде далі? Тут і зараз Ви маєте шанс вирішити, який слід залишити після себе: побити спортивний рекорд, написати круту музику, зробити нове наукове відкриття чи запустити хвилю агресії й ненависті, які сіють в суспільстві страх, руйнування і ворожнечу”.

Нагадаємо, що вчора, 9 травня, відбувся перший півфінал конкурсу, який відкрив співак Monatik з англомовною версією пісні Кружит.

Фотографія обкладинки: Євгенія Люлько

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від The Maneken до sucilna_nevdacha.exe: як звучить Донеччина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
6 години тому
Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
2 дні тому
Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024