Головна
>
LP
>

MamaRika презентувала дебютний альбом

MamaRika презентувала дебютний альбом

Сьогодні, 3 вересня, співачка MamaRika презентувала дебютний альбом КАЧ. Лонгплей вийшов за підтримки команії MOLA group. Саундпродюсер альбома – Іван Клименко.
Послухати платівку можна на платфомах Apple Music та Google Play.

unnamed

«Альбом КАЧ – це вже доросла дитина від Мами. Це серйозна планка, яку я сама собі поставила два роки тому, коли вирішила почати нове творче життя. Чесно кажучи, поки що сама не вірю, – розповідає виконавиця. – В альбом КАЧ я спробувала інтегрувати хіп-хоп, соул, фанк. З дитинства мріяла виконувати саме таку музику. І, нарешті, можу собі це дозволити! Кожна пісня розкриває якусь частину мене. Ми створили крутий і незвичний симбіоз, який мене дико пре! Моя музика нестримно вирвалася назовні, і тепер її вже не зупинити».

На підтримку альбому КАЧ співачка MamaRika відправиться у тур містами України. Усього вона планує виступити у шести містах, серед яких Харків (12.10, «Корова»), Херсон (27.10, «Amigo»), Одеса (28.10, «Central Bar»), Львів (10.11, «DeLuxe»), Вінниця (17.11, «Feride Plaza») та Київ (12.12, «MonteRay»).

Нагадаємо, що за псевдонімом MamaRika стоїть Анастасія Кочеткова, яка раніше була відома як Еріка. На її рахунку участь у таких шоу, як «Американский шанс» і «Фабрика Зірок». MamaRika аже встигла презентувати три відеокліпи – МамаРіка, КАЧ і Ніч у Барі.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
2 години тому
Музика
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
7 години тому
Музика
Як звучить Дніпропетровщина (Січеславщина): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому