Головна
>
EP
>

Maru випустили міні-альбом з новою вокалісткою

Maru випустили міні-альбом з новою вокалісткою

Сьогодні, 19 березня, супергурт Maru презентував новий міні-альбом, який отримав назву Million Tones. Головний сюрприз платівки – зміна головної вокалістки проекту. На зміну Олі Лукачової прийшла ще одна випускниця «Голосу» Христина Храмова.

Послухати альбом можна на стрімінгах: Apple Music та Google Play, а також знайти ці чотири пісні окремо на YouTube.

«Христину я помітив дуже давно в рок кавер-бенді, мені дуже сподобалася її свобода в співі, експресія на сцені, і коли прийшов час, у мене не було сумнівів, кого кликати. Ми не робили кастинг, ми запросили Христину, і вона погодилася», – поділився засновник гурту Денис Дудко.

Фото: Денис Маноха

Нагадаємо, що проект Maru утворився у 2016 році, як дует басиста Дениса Дудко та вокалістки Олі Лукачової. З тих часів у нас навіть є інтерв’ю з ними. У 2017 році гурт вирішив розширити склад до шести артистів, утворив таким чином супер-гурт. Тепер у складі Maru грають Денис Дудко (бас, бек-вокал), Денис Глінін (перкусія), Олександр Люлякін (барабани), Олександр Зброцький (гітара), Павло Литвиненко (клавішні) та Христина Храмова (вокал). Усього в них на рахунку, окрім ЕР Million Tones вже є два альбоми – 1 та POMPIDOU.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024