Головна
>
Музика
>

Megogo запустили власну музичну премію. Триває голосування

Megogo запустили власну музичну премію. Триває голосування

Канал Megogo Live запускає власну премію Megogo Music Awards. Таким чином команда проєкту хоче популяризувати сучасну українську музику, шукати нові імена та звучання, а також відзначати творчі успіхи артистів.

Megogo Music Awards — премія, заснована командою музичного каналу Megogo Live у 2022 році. Голосування на сайті премії вже розпочалось й триватиме до 11 грудня. А 16 грудня відбудеться церемонія нагородження.

Цей рік став переломним для українізації нашого шоубізнесу. У відповідь на спроби ворога знищити Україну наші артисти без упину підтримують патріотичний дух та гідно представляють державу на міжнародній арені. Мета премії — популяризація сучасної української музики, пошук нових імен та звучань, а також справедлива відзнака творчих успіхів наших артистів, — пояснює команда.

Переможців у 8 номінаціях вибиратимуть глядачі шляхом онлайн-голосування. Номінантів обрала команда Megogo Live, серед них — Андрій Хливнюк, Паліндром, Dantes, Джамала, Аліна Паш, Христина Соловій, ЮЮ, Луна, Lely45, Туча, Alice Change, Gunna Chorna та інші.

Крім основних номінацій можна буде подати заявку на участь у спецномінації — «Музика вільної країни». Ця секція для артистів, які не ввійшли до шортлістів.

Ви можете податися, якщо:

  • ваша пісня написана українською мовою і випущена після 24 лютого 2022 року
  • пісня є в публічному доступі для прослуховування
  • ви є правовласником пісні
  • ви передаєте каналу Megogo Live права на показ кліп (наявність кліпу до пісні є бажаною, але не обов’язковою умовою для участі)
  • ви або ваші представники зможете бути присутніми на премії 16 грудня 2022 року в Києві

Подати заявку на участь у спеціальній відзнаці можна за посиланням до 28 листопада.

Також буде ще буде дві спеціальні премії Megogo «Гімн українського спротиву» та «За внесок та розвиток та популяризацію української музики».


Читайте також: 1 186 337 грн за 6,5 годин. Про що нам каже концерт Стаса Корольова у Сквоті 17б

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024
Новини
Що слухала команда Ліруму в березні
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024