Головна
>
Кіно
>

Кінофестиваль «Молодість» оголосив переможців

Кінофестиваль «Молодість» оголосив переможців

51-ий київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» пройшов з 1 по 7 грудня. В програмі було понад 60 українських та іноземних фільмів. з 37 країн у 12 конкурсних і позаконкурсних програмах.

Ґран-прі кінофестивалю отримав фільм «Памфір» українського режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука.

Дебютний ігровий повнометражний фільм Дмитра Сухолиткого-Собчука розповідає про хорошого сім’янина Памфіра, який заради своєї родини йде на злочин. Події відбуваються під час свята Меланки.

«”Памфір” — це фільм-довгобуд, який уповні виправдовує тривалі очікування. Картина маскується під жанровими шатами й нібито знайомими сюжетними арками, але в поєднанні вони створюють справді новітнє поєднання, сповнене карнавального хаосу», — каже команда кінофестивалю.

Зауважимо, що у 2018 році режисер вже отримував Скіфського оленя за короткометражний ігровий дебют «Штангіст».

Читайте також: Гангстери буковинського прикордоння. Огляд на «Памфір» Дмитра Сухолиткого-Собчука

Найкращим повнометражним фільмом Міжнародного конкурсу стала стрічка «Джойленд» пакистанського режисера Саїма Садіка.

У картині змальовано історію відкриття багатогранності власної сексуальності вихованцем традиційної патріархальної родини. Головний герой влаштовується на роботу танцюристом і разом з новою роботою отримує і новий життєвий досвід.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, дорога та текст «T FULL-LENGHT FILM SAIM SADIQ BEST FULL-LENGHT F INTERNATIONAL COMPETITION SAIM SADIQ JOYLAND»

Найкращий короткометражним фільмом стала стрічка «Усі ворони світу» гонконзької режисерки Ї Тан.

Чудернацька ситуація з запрошенням на загадкову вечірку обертається для юної головної героїні штормом неприйнятних жартів від значно старших чоловіків, але й раптовою симпатією до одного з інших гостей, що на тлі сумнівного товариства здається білою вороною. Чи радше вороном.

На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та текст «YI TÄNG INTERNATIONAL COMPETITION YI TANG ALD THE CROWS IN THE WORLD M BEST SHORT FILM BEST SHORT FILM B»

Найкращий студентський фільм Міжнародного конкурсу — «З любов’ю, тато» чеської режисерки Діани Кам Ван Нґуєн.

Це гібридна анімаційна картина про заповнення прогалин у стосунках між матір’ю та батьком — він писав їй листи з в’язниці, але знаходить вона їх запізно. Чи не запізно?

На зображенні може бути: 2 людини та текст

Спеціальні відзнаки отримали ще три стрічки:

  • у короткометражній секції «Альма і Паз» мексиканської режисерки Кріс Ґріс. Це мексиканська історія про спілкування між поколіннями, прірва між якими пролягає на межі життя та смерті.
  • в повнометражній — «Клітка і мрія» бразильського режисера Валеріо Фонсека і «Маленьке тіло» італійської режисерки Лаури Самані. Команда «Молодості» зауважує, що ці фільми також багато в чому про містичні зв’язки між живими й мертвими членами родини.

Читайте також: Головний фестиваль незалежного кіно у США «Санденс» покаже фільм «Залізні метелики»

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від The Maneken до sucilna_nevdacha.exe: як звучить Донеччина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
3 години тому
Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
2 дні тому
Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024