Головна
>
Музика
>

Пісня за піснею: «Діти інженерів» про новий мініальбом «ОМГ»

Пісня за піснею: «Діти інженерів» про новий мініальбом «ОМГ»

27 травня Діти інженерів презентували новий мініальбом — ОМГ.
ОМГ розшифровується як Один Мільйон Гривень, які гурт назбирав для ЗСУ з моменту анонсу в листопаді 2023 року. До альбому увійшли 5 пісень.

У межах нашої рубрики «Пісня за піснею» розповідаємо про кожен трек з мініальбому.

Гурт Діти інженерів заснували у 2020 році в Києві барабанщик Петро Киданчук, гітарист Олександр Замай, бас-гітарист Сергій Пухов та вокалістка Олександра Копачевська. 2021 року вони видали свій дебютний альбом Велкам ту Юкрейн, панк. Після початку повномасштабного вторгнення гурт випустив ще два заплановані релізи: Рубці (який зібрав майже півтора мільйона прослуховувань на Spotify) та Навушники. В березні заявив про перерву, але вже в червні 2022 року учасники повернулися до творчості. З того часу склад гурту оновився: барабанщиком став Павло Сафонов, а гітаристом — Дмитро Соляник.

Про новий склад гурту та свій перший тур вони розповіли у відеопроєкті «Не за кадром».

Маленькі диктатори

За словами виконавців, пісня була народжена, як демка в GarageBand і пройшла довгий шлях до того, коли музика знайшла потрібні слова.

«В розпалі війни часто задумуєшся над історією людства, що увіковічує імена в тому числі й неймовірно жахливих людей. І ненароком усвідомивши, що колись кожен диктатор був безневинною дитиною, народилися слова цієї пісні».

Солідаріті

Діти інженерів кажуть, що не буває «братських» народів, але бувають дружні, тому цей трек вони присвятили всім країнам, які не побоялися допомогти Україні у темні часи.

«2 й куплет пісні перелічує лише частинку мов тих народів, які проявили солідарність з Україною. Очевидно, ми не змогли включити їх усі. Наприклад, через брак досвіду балтійських мов, ми не озвучили величезний внесок цих країн у нашу боротьбу, але ми підкреслюємо, що пісня присвячена всім нашим партнерам».

ОМГ (Оболонь — Мінська — Героїв Дніпра)

Пісня про ностальгічні часи юнацтва, рутинну дорогу додому і віру в людство. Пісня має однакову абревіатуру з назвою альбому випадково. Учасники гурту кажуть, що зрозуміли це, коли зупинилися на першій і теперішній назві альбому (Один Мільйон Гривень).

Принциповим

Пісня присвячена сильним і принциповим людям, які роблять цей світ кращим.

Синцева фея

Концепція назви має наслідування від ідеології «зубної феї», яка приносить дітям умовний долар за втрачений зуб. Тільки ця фея дарує кошти за кожен синець, забій і шрам, що має аналогію до всіх життєвих fuck-up’ів.

«І посил тексту пісні полягає в тому, що для багатьох з нас (а ми вважаємо себе не ідеальними й частково ірраціональними людьми) ця фея несе колосальні збитки через незліченну кількість наших дурниць», —  кажуть виконавці.


Читайте також: «Кава з партнерами», нетворкінг та кіноклуби: розповідаємо про програму заходів Docudays UA

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024