Головна
>
Кіно
>

Мінкульт посилив правила виїзду артистів-чоловіків за кордон

Мінкульт посилив правила виїзду артистів-чоловіків за кордон

У Міністерстві культури та інформаційної політики України назвали нову обов’язкову вимогу для виїзду митців за кордон. Відповідну заяву оприлюднили 20 березня.

Джерело: LB.ua

Тепер для виїзду до інших країн чоловіки-артисти мають надати ще й військово-облікові документи. Вони мають бути у кожного чоловіка призовного віку.

Єдиним додатковим документом до попереднього переліку обов’язкових документів, які потрібно надати МКІП для підготовки листа сприяння щодо перетину кордону, стала вимога пред’явити військово-облікові документи. Ці документи мають бути у кожного чоловіка призовного віку згідно з законом, а їх відсутність — є порушенням українського законодавства, — зазначають у Міністерстві.

Які документи необхідні для виїзду за кордон:

  • Контракт про співпрацю з букінг-агентством.
  • Запрошення від організаторів концертів.
  • Лист-запит від осіб, які мають намір перетинати кордон, у якому описується мета, мотивація, запланована дата виїзду/повернення, паспортні дані, а також транспорт і кордон, через який планується виїзд з України.
  • Документи про військовий облік: посвідчення про приписку до призовної дільниці, військовий квиток або ж тимчасове посвідчення.

Нагадаємо, що передумовою для посилення правил виїзду став конфлікт зі стендап-коміком Андрієм Щегелем. На початку березня він виїхав з України як артист і вирішив залишитися в Туреччині, про що розповів в інтервʼю Роману Скрипіну.


Читайте також: Як артисту виїхати за кордон на благодійний концерт: покрокова інструкція та поради.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024