Ofliyan презентувала першу роботу після закриття YEYO. На лейблі Masterskaya

Ігор Бірюченко та Катерина Офліян, які раніше були базисом гурту YEYO, запустили новий проєкт – Ofliyan. Дебютний сингл Prince вийшов на лейблі Masterskaya. Образ гурту розробила українська дизайнерка Леся Патока.

“Для Катерини Офліян та Ігоря Бірюченко стало доброю традицією кожні кілька років повністю змінювати форму існування. На цей раз музиканти вирішили проявити свої вірменсько-циганське коріння і додати в музику трохи магії дудука і перкусії. Не лякайтеся, хіп-хопові барабани, стильний саунд і семпли нікуди не поділися. Просто в новому  музичному потоці Ofliyan з’явилася щіпка східності”, – повідомляють музиканти у релізі.

«Музика з пристрастю! Збуджує мене Катя під час прослуховування», – прокоментував засновник лейблу Masterskaya Іван Дорн.

Нагадаємо, що вперше про Катерину Офліян та Ігоря Бірюченко ми почули, як про музикантів харківського гурту deliKate. Разом з ними грав клавішник-віртуоз Фіма Чупахін. Згодом Катя та Ігор перебралися у Київ та заснували гурт “ее”, який згодом перетворився на YEYO, про який ми дуже багато писали.

Нагадаємо, що вчора ми публікували конспект першої лекції освітньої сесії Будинку Культури Masterskaya.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.