Old Fashioned Radio запускає канал української музики ZEMLYA

Сьогодні, 15 лютого, Old Fashioned Radio запустить канал української музики ZEMLYA. Музичним редактором канал став Альберт Цукренко.

16730195_1721891641454999_6773987519179138943_n

Потік ZEMLYA формуватимуть авторські шоу про українську музику та культуру загалом, а в плейліст ввійдуть такі музиканти як ONUKA, Blooms Corda, “её” та інші. Творці каналу закликають молодих музикантів надсилати свої пісні на пошту info@ofr.fm для подальшого відбору для ротації.

“Музика – найважливіша частина інтелектуального спілкування. Тому ми презентуємо для аудиторії OFR наш новий потужний інструмент, який говорить мовою сучасної української музики.” – коментує генеральний продюсер радіо Віктор Савків.

“Земля – цікаве слово. Воно означає, з одного боку, ґрунт, з яким ми поєднані нашим корінням, контекст, з якого ростемо. З іншого боку Землею називається весь наш безмежний світ, наша планета. І обидва ці значення, майже протилежні, поєднуються у назві новоствореного радіо. Ми спостерігаємо цікавий момент: прямо зараз сучасна українська музика, зародившись тут, на цьому ґрунті, росте і вбудовується в глобальний контекст, – розповідає Альберт Цукренко. – Ми слухатимемо цю музику і говоритимемо про неї, оскільки, після кількох років бурхливого розвитку і експоненціального росту, її хочеться вивчати як справді масштабне, багатогранне і цікаве явище. Нова українська музика як потік, як процес. Тут ви почуєте треки, які представляють практично всі існуючі стилі. І це будуть не тільки ті артисти, які вже зараз є визнаними символами нової української музики, але й ті, яких ви не почуєте на жодній іншій хвилі. А вони варті того, щоб дізнатись про них!”.

Альберт Цукренко – журналіст, головний редактор сайту cultprostir. Відомий як співзасновник та учасник гурту Хамерман Знищує Віруси. У минулому Цукренко був головним редактором ресурсу Наш Киев.

Канал ZEMLYA буде відкритий в рамках  Old Fashioned Radio. На даний момент радіо має вже три канали – це Show&Music із експертними розмовними шоу, Jazz&Blues та Rock. Нагадаємо, що нещодавно радіо розпочало третій сезон, в рамках якого оголосило про відкриття нових розмовних шоу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.