Відео дня: Океан Ельзи презентує кліп на пісню «Квіти мінних зон»

27 липня український гурт Океан Ельзи презентував кліп на пісню Квіти мінних зон.

Трек написаний декілька років тому та мав увійти в новий альбом гурту, вихід якого планувався у квітні 2022 року. Кліп знімали нещодавно, у ньому також використані документальні кадри з війни на Донбасі.

Водночас гурт запускає проєкт #ДорогиПеремоги, аби зібрати кошти на авто для ЗСУ.

В основі відео ідея режисера Олега Томіна: коли в кадрі одночасно відбуваються події у двох вимірах — життя в тилу та бойові дії на фронті.

«А найголовніше, сьогодні — це не два паралельні світи, а наша спільна, одна на всіх, реальність. Коли на відстані руки – війна, на відстані руки — тил. Тривога, біль, безсонні ночі очікування короткого повідомлення “все добре у нас”, “я норм”, “живий” або просто “+”. І тут же — лють до ворога, яка перетворюється на рішучість, сміливість і непохитну віру у звільнення кожного метру своєї країни. І йти до цієї мети ми маємо усі разом, кожен на своїй ділянці єдиного фронту», — пише Святослав Вакарчук.

Відтак гурт закликає долучитися до проєкту #ДорогиПеремоги, який запустили разом з фондом Повернись живим та мобільним оператором Kyivstar.

А кошти від монетизації кліпу та пісні на музичних платформах, також будуть долучені до збору. Зробити свій внесок також можна за посиланням


Читайте також: Відео дня: Tember Blanche презентує кліп на пісню «про Київ»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.