O.Torvald представить новий альбом «ТИ Є»

Гурт O.Torvald завершив роботу над новим альбомом. Третім альбомом в історії гурту. Альбом, що отримав назву «Ти Є», записувався в Києві на студії «Бобіна» в період з червня по вересень 2014 року.

Саундпродюсером альбому став Андрій Хливнюк (Бумбокс). За звук альбому «Ти Є» відповідає CEO студії «Бобіна», Дмитро Хомулко.

Найближчим часом будуть опубліковані трек-лист, обкладинка альбому «Ти Є» (авторства DJ Polarnik) і розклад грудневого туру O.Torvald.

Женя Галич (вокал, гітара) про альбом:

«Для всього гурту цей альбом був експериментом. Ми прийшли на студію «Бобіна» — у нас не було жодної готової пісні. Ми грали на студії, розвивали уривки фраз, ганяли рифи по колу, і одразу записували те, що вийшло. Ми приїжджали на репетиційну базу, репетирували з 11.00 до 13.00 і відразу їхали на студію, де нас чекав Андрій Хливнюк. Андрій різав те, що ми робили. Втручався в тексти, в аранжування — прийняти це було непросто. В результаті Андрій почув нас, ми — його, і мені дуже подобається те, що вийшло. На студії ми до ночі писалися. Репетиція-студія-дім-сон. І так по колу. Чотири місяці. Первісна концепція альбому до кінця запису змінилася кардинально. І мені це дуже подобається. Сподобається і вам».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.