Учасник формації Ціна Ритму та бітмейкер Wootabi випустили спільний альбом

25 листопада репер Джонні Дивний та бітмейкер Wootabi презентували спільний альбом під назвою Повний абзац. Як пояснили виконавці, у центрі сюжету – ліричний герой з робітничих окраїн провінції, що «обирає складний, неблизький шлях змін поглядів та переконань, щоб віднайти місце для існування Джонні Дивного – імпортованого образу, що із нерозумінням відторгається навколишньою реальністю, як чужорідний імплантат».

Усі пісні потрібно слухати по порядку, аби зберегти хронологічний порядок історії. У мережі доступна лише оцифрована версія першої частини альбому.  Другу зможуть почути лише ті, хто придбає платівку. Альбом випущено на лейблі Hit Wonder.

Джонні Дивний – це проект Андрія Гандзюка, учасника формації Ціна Ритму. Альбом він записував спільно з рівненським бітмейкером Wootabi. На альбомі також взяли участь українські реп-артисти, зокрема – Санчо Панама, Ліра, Перо та Аліна Паш.

«Учасники релізу – безпосередні учасники історій. Це стирає грань між видумкою і слухачем, вивільняє в цей світ хаотичні рушійні сили», – пояснює Джонні Дивний.

Нагадаємо, що нещодавно довгоочікуваний дебютний повноформатник презентував репер Freel. Послухати його можна тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.