Харків’яни Prince Albert випустили кліп, знятий нью-йоркським режисером

17 травня у харківського гурту Prince Albert вийшов другий сингл Fall і кліп на нього. Режисером відео став фотограф і відеопродюсер Джеймі Йорк (NY). Зйомки проходили у Харкові та Нью-Йорку, а однією з локацій стала студія О, в якій гурт регулярно проводить репетиції.

«Ми намагалися відтворити динаміку треку в відео і зберегти його атмосферність, тому, напевне, він такий вийшов», — прокоментували кліп учасники гурту.


 Артем Рісухін

В українському інді мені понад усе не вистачає легкості. Не якоїсь вимученості у спробі скопіювати звучання. Не нехлюйства під видом лоуфайю У харків’ян Prince Albert вийшло зробити нову роботу Fall невимушеною, але з любов’ю до дрібниць. Трек тягне і у пост-панку, і у нью-вейва, і альтпопу. Наче канадійці Braids вирішили пограти у дарквейв. І це абсолютно прекрасно.

Кліп доповнює відчуття завдяки харизмі та емоція Маші Деменко. Команда, здається, віднайшла ідеальний баланс між електронікою та гітарним звучанням. Дуже добре скроєно, і дуже зачіпає. Один з найкращих українських треків за довгий час.


Гурт Prince Albert — Марія Деменко (бас, вокал), Алекс Алексеєв (драм-машина, сінтезатори) та Дмитро Верьовкін (гітара). У цьому складі вони грають з 2016 року. Окрім пісні Fall, на їх рахунку також трек Exorcism, який можна послухати на Soundcloud. Реліз дебютної платівки бенду заплановано на 2018 рік.