Головна
>
Музика
>

Відео дня: дивимося кліп на пісню «Ганчірка» від Promsonya

Відео дня: дивимося кліп на пісню «Ганчірка» від Promsonya

Співачка Promsonya випустила кліп на трек Ганчірка. Ця пісня — про відчуття токсичної закоханості, яка більше схожа на хворобу. Виконавиця каже, що Ганчірка — це перша пісня з 24 лютого, написана не про війну.

Promsonya — проєкт Софії Пилипенко та її батька Івана Пилипенка з Костянтинівки на Донеччині. У червні 2021 року Promsonya випустила дебютний мініальбом L’Abri Cotier, який потрапив до переліку 10 найкращих українських мініальбомів 2021 року за версією редакції LiRoom. У 2022 році виконавиця планувала випустити повноформатний альбом 8 регіональних історій. Втім реліз перенесли через повномасштабну війну.

За словами співачки, Ганчірка стала місцем творчих експериментів. У пошуках свого саунду Софія разом з татом «забрели на територію джазу та фанку». Також до створення Ганчірки долучився гітарист Данило Клименко. 

«Ганчірка — це про обсесивну, нездорову закоханість, яка більше схожа на хворобу. Вона не дає тобі повноцінно функціонувати, ти перестаєш нормально їсти, спати й взаємодіяти з навколишнім світом. Однак я рада цим переживанням, бо вони нагадують про те що ти жива людина», — пояснює Promsonya.

Режисеркою кліпу є студентка КНУКіМ Яна Кириченко, яка почула пісню на благодійному концерті у Києві й захотіла зняти відео.

«Це історія про переживання, невизначеність, кохання, радість, смуток. Здається, що у цьому кліпі є увесь спектр емоцій, які може відчувати героїня, адже тут поєднана реальність, спогади та фантазії героїні. Нашою задачею була показати, як дівчина вступає у стосунки тільки для того, щоб забути іншу людину, яку насправді кохає», — каже Яна.


Promsonya — проєкт Софії Пилипенко та її батька Івана Пилипенка з Костянтинівки на Донеччині. У червні 2021 року Promsonya випустила дебютний мініальбом L’Abri Cotier, який потрапив до переліку 10 найкращих українських мініальбомів 2021 року за версією редакції LiRoom.

У 2022 році виконавиця планувала випустити повноформатний альбом 8 регіональних історій. Втім реліз перенесли через повномасштабну війну.


Читайте також: Дивимося кліп на пісню «Палає» від ЮЮ та Probass ∆ Hardi

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від The Maneken до sucilna_nevdacha.exe: як звучить Донеччина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
36 хв. тому
Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому
Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024