Головна
>
Новини
>

Радіодиктант національної єдності-2022: розповідаємо коли і як взяти участь

Радіодиктант національної єдності-2022: розповідаємо коли і як взяти участь

9 листопада, в День української писемності та мови, об 11:00 розпочнеться Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Цьогоріч авторкою тексту стане письменниця та режисерка Ірина Цілик, а читатиме його народна артистка Ада Роговцева.

Радіодиктант національної єдності — найбільший україномовний флешмоб, який був започаткований командою Українського Радіо у 2000 році. З того часу він щорічно проводиться у День української писемності та мови

«Цьогорічний Радіодиктант — це перш за все українська акція єднання, де б ми не були. Завдяки можливостям Українського Радіо до Радіодиктанту кожен може долучитися, незалежно від того, у якій точці земної кулі перебуває у цей непростий для нас усіх час. Сьогодні це особливо важливо, адже ми бачимо, що війна в Україні йде не лише за збереження наших територій, війна йде за збереження нашої ідентичності. Це флешмоб поваги до нашої культури, це можливість долучитися до спільної дії, яка об’єднує всіх нас», — зазначив член правління Суспільного Мовлення, відповідальний за платформи радіо та телебачення Дмитро Хоркін.

Як взяти участь? 

До диктанту можна приєднатися з будь-якого куточка світу. Також написання Радіодиктанту-2022 адаптовано до умов воєнного часу. Також у різних країнах світу будуть облаштовані студії для написання диктанту для вимушених переселенців та українців, які живуть за кордоном.

Радіодиктант звучатиме по всій країні на хвилях Українського Радіо та Радіо Культура. Водночас флешмоб укотре вийде за межі суто радіоформату: він наживо транслюватиметься на телеканалах та діджитал-платформах Суспільного Мовлення.


Читайте також: Маріанна Кіяновська — лавреатка Міжнародної літературної премії ім. Збіґнєва Герберта

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
10 години тому
Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024