Rap.ua Awards 2020 оголосили переможців

Вчора відбулась щорічна церемонія нагородження українських реперів Rap.ua Awards 2020. Цього разу вона відбулась в онлайн-форматі за підтримки Megogo Live.

Також rap.ua представили фільм про український реп.

В ньому — обговорення провокаційних тем (акція #RapinPeaceUA), суб’єктивний погляд журналістів, артистів та продюсерів на проблемні питання, оголошення імен головних героїв року. — говорять rap.ua

Найбільше номінацій отримали Zbaraski (найкращий українськомовний проєкт, найкращий реліз, рорив року та найкращий саунд-продюсер) та Коррупция (
найкращий російськомовний проєкт, найкращий кліп, найкращий реліз та прорив року). Але свою “цеглинку у фундаменті українського репу” отримав лише Zbaraski.

Переможці премії Rap.ua Awards 2020

Прорив року – Zbaraski


Найкращий баттл-МС – Сдобрымутром


Найкращий кліп – Kalush feat. Alyona Alyona — Гори


Найкращий саунд-продюсер – Young Devante


Найкращий реліз – Вандер Фил — Wonderful


Найкращий україномовний проєкт – Паліндром


Найкращий російськомовний проєкт – НКНКТ.


Фреш – Kesh

Цеглинку «За вклад в культуру» вручили реперу Lion. Так організатори нагороджують «того, хто на нашу думку, значно вплинув на український реп протягом своєї кар’єри».

Цього року таку подяку отримав Lion. Окрім багатьох власних хітів він подарував нам багато знакових альбомів українських реперів, релізами яких займався його лейбл Hitwonder. — пишуть організатори.

Нагадуємо, Паліндром розповів нам про свій новий альбом Стіни мають вуха у нашій рубриці «Пісня за піснею»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.