Український дарк-ембіент проект Ravenblood випустив альбом “Одвічна журба”

Український фолковий дарк-ембіент проект Ravenblood 7 січня презентував нову платівку Одвічна журба. За псевдонімом Ravenblood ховається Василь Сеневич із міста Хуст. Проект існує з 2014 року, а Одвічна журба – вже четвертий альбом музиканта.

Альбом вийшов одразу на двох лейблах: Fire Storm Production (м. Москва) та Depressive Illusions Records (м. Рівне). Своєю музикою Ravenblood намагався передати прадавній дух Карпат.

«З правдавніх давен до нас дійшло багато історій та переказів про жахливих створінь, яких називали драконами. На Закарпатті ж їх кликали зміями. За одним з переказів про змія Веремія та князя Корятовича й починається першою композицією, наша з вами подорож у чарівний і казковий світ закарпатського народного фольклору та незрівнянного колориту», – пише в описі до релізу музикант.

До альбому увійшло десять треків. Платівку можна прослухати на Bandcamp проекту, його SoundCloud та у ВК.

Разом із цим альбомом, також 7 січня, Ravenblood випустив ще одну платівку – Легенди Марамороша. 

«Мараморош – завжди милий серцю куточок Закарпаття з географічним центром Європи та неймовірно казковою атмосферою. Тут моя батьківщина. Звідси я не перший рік виїжджаю в світи, сюди щоразу повертаюся з хвилюванням», – пояснює музикант.

Нагадаємо, що цього тижня свій дебютний альбом випустив український музикант Пимин Давидов, який створює музику під псевдонімом Mund.

Фото обкладинки: із персональної сторінки Василя Сеневича ВК

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.