Головна
>
Кіно
>

Відео дня: дивимося тизер фільму «Редакція» Романа Бондарчука

Відео дня: дивимося тизер фільму «Редакція» Романа Бондарчука

1 травня на ютуб-каналі дистрибуторської компанії «Артхаус Трафік» вийшов перший український тизер стрічки «Редакція» режисера Романа Бондарчука. Світова прем’єра фільму відбулася на 74-му Берлінському міжнародному кінофестивалі у програмі Forum. В українських кінотеатрах фільм випустять восени 2024 року.

Це сатирична комедія, знята незадовго до повномасштабного вторгнення на Херсонщині, зокрема в нині окупованих Олешківських пісках. Головний герой фільму — молодий науковий співробітник природничого музею Юра, який намагається захистити рідкісних тварин від знищення. Він вирушає на пошуки бабака степового, якого, за словами селян, бачили в тій місцевості. 

Проте Юра стає свідком підпалу лісу і вирішує зібрати докази цього злочину, надаючи свої фотографії підпалювачів і статтю до редакції місцевої газети. Його наївне уявлення про світ руйнується у вирі фейкових новин, корупційних схем і фальсифікованих виборів. Опинившись у центрі таємничого ритуалу, який проводять місцеві чиновники, герой має з’ясувати, хто він — представник напівзниклого виду «людини справжньої» чи звичайний невдаха?

У головній ролі дебютував Дмитро Багненко — журналіст та військовий. Також у фільмі зіграли акторка Римма ЗюбінаЛюся інтерн», «Гніздо горлиці»), кінорежисерка Жанна Озірна, актори Андрій КирильчукПамфір»), Василь Кухарський («Максим Оса»), Сергій СтепанськийВулкан») та інші.

«Редакція» — другий повнометражний ігровий фільм Романа Бондарчука, перед цим режисер працював над фільмами «Вулкан» і «Українські шерифи». Також Бондарчук є артдиректором фестивалю Docudays UA.


Читайте також: Співпраця з фестивалями, протидія російським наративам і вихід на нові ринки. Програмна директорка Docudays UA Юлія Коваленко про культурну дипломатію в кіно

Над створенням цього матеріалу працювала команда із шести людей.
Допоможи нам продовжувати працювати на цьому ж рівні — задонать Ліруму на Buy Me a Coffee

Підтримай Лірум

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від The Maneken до sucilna_nevdacha.exe: як звучить Донеччина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому
Новини
«Це, мабуть, єдиний випадок у світі, коли танцпол — safe place». Як Some People відновлює культурне життя у Харкові під обстрілами?
Жданович Дарина Жданович Дарина
22 Травня, 2024
Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Травня, 2024