Головна
>
Новини
>

Сьогодні відбулась прем’єра документального серіалу «Reload.today»

Сьогодні відбулась прем’єра документального серіалу «Reload.today»

У п’ятницю, 18 лютого, відбулась прем’єра документального серіалу «Reload.today». Це проєкт формації Some People і він присвячений людям, які «в прямому сенсі перезавантажують Україну просто зараз».

«Reload.today» розповідає і знайомить глядачів з людьми, які працюють в громадському секторі, медіа, культурі, кінематографі та інших площинах, що формують сьогоднішню самоідентифікацію суспільства. Це 40 історій про внутрішнє перезавантаження.

«Коли у суспільстві відбувається струс — це завжди відображається на культурі. 2014 рік є знаковим та поворотним для України — цього року ми змінились назавжди. Ця зміна стосується як кожної людини, так і цілої нації, яка, в свою чергу, складається з окремих людей. Саме про таких людей ми хочемо розповісти», — кажуть організатори.

Перша з десяти серій вже доступна на YouTube-каналі формації Some People

«Сидячи в своєму місті та роблячи висновки про певний регіон лише по соціальним мережам та новинам, дуже важко зрозуміти повну картину. Після мандрівки я зрозумів, що майже нічого не знав про цілу купу процесів, які змінюють нашу країну та роблять її сильнішою. Процесів, за якими стоять не абстрактні установи, політики чи компанії. Процесів, якими керують живі люди – повз перепони, складнощі, виклики та сумніви», — розповідає автор ідеї та ведучий проєкту  Михайло Правильний.

Крім цього, 15 лютого презентували також фотобук, що розповідає про субкультурних діячів України, діджитал шоукейси. Героями фотобуку стали артисти, митці, субкультурні ком’юніті та цікаві бізнеси.

Нагадаємо, що 17 лютого у прокат вийшов новий фільм Олега Сенцова — «Носоріг». Наша розмова з режисером за посиланням.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Мистецтво свідчень: чому Голодомор — не міф. І як про трагедію розповідають у кіно, літературі та музиці
Кравченко Марія Кравченко Марія
25 Листопада, 2023
Література
Чому ти любиш Різдво? Читаємо уривок з книжки «27 днів до Різдва» Дзвінки Матіяш
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
23 Листопада, 2023
Музика
Відеошоу «Не за кадром»: Женя Галич про «останні» концерти O.Torvald, діяльність в ЗСУ та молодих артистів
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Листопада, 2023