Головна
>
Новини
>

Гурт Тартак остаточно припинив діяльність

Гурт Тартак остаточно припинив діяльність

Гурт Тартак оголосив у соцмережах, що припиняє свою діяльність через два роки після виходу Олександра Положинського з гурту. Музиканти планують вже скоро представити новий проєкт.

Цю заяву також прокоментував Олександр Положинський, колишній фронтмен гурту:

«Коли, кілька місяців тому, я висловив припущення, що в існуючому творчому режимі та в саморекламі, буцімто він вже не той, Тартак довго не протягне, на мене посипалися звинувачення і образи. Що ж — не вперше людям не подобається сумна правда

Хочу подякувати колегам за всі чудові миті творчості та крутих концертів, за спілкування і співпрацю, за незабутні враження й, часом, цікаві пригоди.» — пише Олександр у своєму пості.

Нагадуємо, Олександр Положинський оголосив про свій вихід з гуртів Тартак та Був’є два роки тому, без пояснення причин. За кілька місяців гурт оголосив нового вокаліста, ним став Сергій Строян з гурту Чумацький шлях. Разом музиканти відіграли кілька концертів, а також випустили сингл #Комуморекомугори.

Тартак отримав у соцмережах купу хейту у відповідь на спробу продовжити діяльність гурту без Положинського. Новий вокаліст отримував обурливі коментарі у соцмережах і присвятив цьому пісню Poprykolu, на яку гурт зняв кліп.


Читайте також про 10 найкращих українських мініальбомів 2021 року.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024
Новини
Що слухала команда Ліруму в березні
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024