Головна
>
Кіно
>

Фільм-концерт «Розділові Наживо» з’явився на Takflix

Фільм-концерт «Розділові Наживо» з’явився на Takflix

Фільм-концерт «Розділові Наживо» від сьогодні можна подивитися на платформі Takflix. Стрічку можна придбати за 60 гривень. 

роздІловІ – це поетично-музичний проєкт, що використовує для передачі емоції особливі ритми, інтонації та візуальні образи. Вони досліджують питання любові, смерті, терпіння та тиші. В основі цього мультидисциплінарного перфомансу – Сергій Жадан (текст / голос), Оля Михайлюк (ідея / візуалізації), Олексій Ворсоби (музика / акордеон), Томаш Сікори (музика / експериментальні інструменти та саксофон) та Сергій Пілявець (VJ). Останній виступ їхнього проєкту зняв режисер Вадим Ільков, відомий за найкращий повнометражний фільм року за версією ОМКФ-2019 «Тато — мамин брат», а також операторську роботу у фільмі «Вулкан». Більше про фільм ми розповідали тут.

«Такфлікс» – онлайн-платформа для легального перегляду українського кіно. Зараз на платформі можна подивитись «Вулкан» Романа Бондарчука, «Коли падають дерева» Марисі Нікітюк, «Гуцулка Ксеня» Олени Дем’яненко та «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» Надії Парфан та інші фільми.


Підписуйтеся на нас в ІнстаграміТелеграмі та YouTube. Підтримати проєкт можна тут!

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024