Що робити із російськими книжками на ваших полицях?
Частина українців в домашній бібліотеці мають книжки радянських чи російських авторів, російські переклади, чи книги російських видавництв, які не знають куди подіти. З початком повномасштабної війни, у багатьох виникло бажання позбутися цієї літератури та очистити свої полиці. Тож розповідаємо, що робити з такими книжками.
Здайте на макулатуру, а гроші — на ЗСУ
Ви можете віднести книги в центри перероблювання чи утилізації у вашому місті. Ціни в таки центрах досить різні, тож умови «обміну» потрібно дізнаватися індивідуально. А виручені кошти можна перерахувати, наприклад, на допомогу ЗСУ.
У деяких містах України є централізовані акції зі збору такої літератури. Зокрема, збирають книжки в бібліотеках Рівного та на Львівщині. Список адрес, куди можна передати книжки також зібрали і в Хмельницьку.
Знайти потрібну локацію в інших містах можна на мапі національних пунктів прийому вторинної сировини.
Книжка в обмін на знижку
У Києві в книгарні «Сяйво книги» можна обміняти російські книжки на знижку для придбання українських.
Книгарня ініціювала збір російськомовних книжок, які відправлять на перероблення, а виручені кошти підуть на ЗСУ. Кожному, хто принесе та здасть видання російською мовою, нададуть знижку 10% на покупку книг.
Збір триватиме до 31 серпня у приміщенні книгарні.
Адреса: Велика Васильківська, 6
Години роботи: пн-нд з 10:00 до 21:00.
Додаткова інформація за номером: +380673744755
Читайте також: «Поезія також може бути засобом протидії пропаганді», — поет Остап Сливинський про «Словник війни», волонтерство й іноземців
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: